Oznámenie o strategickom dokumente "Zmena 01/2012 Územného plánu obce Vištuk" - PDF
Príloha č. 1 - situácia širších vzťahov s vyznačením riešeného územia Zmeny 01/2012 ÚPN-O Vištuk - PDF

Obec Vištuk oznamuje, že verejnosť môže doručiť svoje písomné stanovisko k "Oznámeniu o strategickom dokumente" Obvodnému úradu životného prostredia v Pezinku, ul. M.R.Štefánika 10, 902 01  Pezinok, do 15 dní odo dňa zverejnenia (zverejnenie 22.11.2012).

 

Jednota dôchodcov vo Vištuku srdečne pozýva všetkých, ktorí si chcú priblížiť vianočnú atmosféru na Vianočné trhy v sobotu 24.11.2012 do kultúrneho domu. Trhy začínajú o 10.00 hod. a trvajú do 18.00 hod. O 13.00 hod. vystúpia so svojim programom žiaci Základnej školy. Príďte, uvidíte veľa pekných výrobkov a možno si vyberiete aj darček pre svojich blízkych.

 

Spolok vinohradníkov a vinárov vo Vištuku,

Vás všetkých (nielen vinárov) srdečne pozýva na slávnostné požehnanie mladého vína, ktoré sa uskutoční v kultúrnom dome 25.11.2012. Obrad posvätenia sa začne o 15:00.

Po požehnaní je ako každý rok naplánovaná degustaciácia prinesených vín. Chceme poprosiť tých, čo si chcú svoje posvätené víno zobrať domov, aby prinesli o jednu flašu viac a prispeli ňou do degustácie.

Ďalšie info na http://www.vistuckivinari.estranky.sk/

 

 

Z technických príčin nie je zapotok ozvučený miestnym rozhlasom.

 

Dňa 16.novembra 2012  o 18.00 hodine sa v kultúrnom dome koná stretnutie starostu a poslancov Obecného zastupiteľstva obce Vištuk s občanmi obce Vištuk.

 

Výberové konanie na audítora pre Obec Vištuk za rok 2012 - DOC

 

Obec Vištuk vykonáva registráciu hrobových miest a vyberá nájomné za hrobové miesta na Obecnom úrade počas stránkových hodín, aj v piatok 2.11.2012 v čase od 8.00 hod. do 12.00 hod.

 

Jednota dôchodcov ďakuje všetkým, ktorí sa zapojili od 1.do 9.septembra do zbierky vo vištuckých obchodoch. Vyzbieralo sa 60 €. Okrem toho nám prispeli aj p.Silvia Hájková - Potraviny, p.Rastislav Spevák - Potraviny, manželia Jelínkovci, Nápravníkovci, Peškovci, rodina Kordošova, Škarčákova, Hábelova. Veľmi pomohli aj p.Kočner s manželkou, p.Huml s manželkou a p.Matula s manželkou. Naše poďakovanie patrí aj MUDr. Pavlovi Orlickému, p. Michalovi Podolskému, p. Marte Radakovičovej. Svojim finančným príspevkom nám pomohli aj p.Roman Feder, p.Juraj Uhlár, Spolok vinárov a PZ Lovec. Celá suma darovaných peňazí je 1 145 €, čo vykrýva cenu markízy na zastrešenie polovice terasy pri našej klubovej miestnosti. Veríme, že sa nám podarí s pomocou ďalších sponzorov zastrešiť celú terasu. Ďakujeme.

 

Starosta obce Vištuk srdečne pozýva na posedenie do Kultúrneho domu pri príležitosti Úcty k starším, ktoré sa koná v nedeľu 28.10.2012 o 15.00 hod. Pripravený je príhovor starostu, kultúrny program folklórneho súboru Radosť a malé občerstvenie.

 

PZ Topoľ Budmerice a hudobná skupina Borovienka pozývajú na Poľovnícku zábavu, ktorá bude 27.10.2012 v dome kultúry v Budmericiach so začiatkom o 20.00 hod. Vstupné 8,- €/osoba. V cene vstupného je zahrnutá 1 večera (srnčí guláš alebo fašírka z diviaka). Predpredaj vstupeniek je na obecnom úrade. Čaká na vás aj bohatá tombola.