Spolok vinohradníkov a vinárov vo Vištuku Vás srdečne pozýva na vinohradnícky jarmok, ktorý sa bude konať dňa 14.4.2012, t.j v sobotu od 8.00 hodiny. Zakúpiť si budete môcť viničové štepy, ovocné stromčeky za výhodné ceny, korkové zátky na demižóny od 20 l do 50 l. Na predaj môžete prísť ponúknuť i Vy rôzne vinohradnícke, či záhradkárske náradie, malú poľnohospodársku techniku, náradie na vybavenie pivníc ako demižóny, sudy, čerpadlá, filtre, postrekovače, plečky, rotovátory. Ďalej bude v ponuke drobná hydina a kŕmne zmesi pre hydinu, taktiež prútené výrobky, koše, kvetináče, poličky, kreslá, taburetky, stolíky. Okrasné dreviny a stromy budú tiež ponúkané. Pre potešenie detí sú pripravené poníky. Dostanete kúpiť sklárske miniatúry a šperky, úžitkové a dekoračné predmety od Vištuckých majstrov. Vištucké vínko a vínko od okolitých vinárov a cigánsku pečienku dostanete kúpiť v klube vinohradníkov a vinárov v okolí, ktorého sa bude jarmok konať.

 

 

Motocross club Vištuk vás pozýva na  motokrosový pretek, ktorý sa koná v nedeľu 15.4.2012 na Polanke.
Trénovať sa bude od 8.15 hod. a štart je o 12.30 hod.
O občerstvenie je postarané.

 

Obecný úrad oznamuje občanom Vištuka, aby si od utorka 10.4.2012 prišli prevziať vrecia určené pre domácnosti na separovaný zber plastov a papiera. Vrecia sa budú vydávať v počte potrebnom až do konca kalendárneho roka.

 

Obecná knižnica bude v piatok 6.4.2012 a v pondelok 9.4.2012 zatvorená.

 

Miestny dozorný výbor COOP Jednota pozýva svojich členov na výročnú členskú schôdzu, ktorá sa uskutoční v sobotu 31.3.2012 o 18.00 hod. v sále kultúrneho domu vo Vištuku.

 

Starosta obce Ľubomír Jelínek Vás pozýva na zasadnutie Obecného zastupiteľstva, ktoré sa koná v stredu 28.3.2012 o 19.00 hodine na Obecnom úrade Vištuk.-DOC

 

Základná organizácia Slovenského zväzu záhradkárov vo Vištuku, pozýva svojich členov na hodnotiacu schôdzu, ktorá sa uskutoční v nedeľu 18. marca 2012 o 15.00 hod. v klube vinárov.
Na vašu účasť sa teší výbor organizácie.

 

 

Vo štvrtok 15.3.2012 sa bude v našej obci realizovať zber papiera. Pripravený papier netreba nikde nosiť, spoločnosť, ktorá ho bude vykupovať, si ho od vás preberie priamo pred vašim domom. Auto výkupcu bude v čase od 16:00 do 18:00 hod. obchádzať jednotlivé ulice v našej obci. Vykupujú noviny, bežný papier, časopisy, letáky, zošity, knihy bez tvrdého obalu. Kartón sa nevykupuje. Papier je možné predať, alebo vymeniť za toaletný papier, alebo hygienické vreckovky. Pripravený papier vyložte pred bránu vášho domu.

 

Výsledky volieb do Národnej rady Slovenskej republiky v roku 2012 v obci Vištuk - DOC

 

Obec Vištuk oznamuje, že dňom 12.marca 2012 sa otvára obecná knižnica.
Členský poplatok je 2,00€/rok.