Dňa 28.6.2012 (vo štvrtok) sa bude v našej obci realizovať zber papiera. Pripravený papier netreba nikde voziť, spoločnosť, ktorá ho bude vykupovať, si ho od vás preberie priamo pred vašim domom. Auto výkupcu bude v čase od 16. do 18. hodiny obchádzať jednotlivé ulice v našej obci. Vykupujú noviny, bežný papier, časopisy, letáky, zošity, knihy bez tvrdého obalu, kartón sa nevykupuje. Papier je možné predať, alebo vymeniť za toaletný papier, alebo hygienické vreckovky. Pripravený papier vyložte pred bránu vášho domu.

 

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s. bude v našej obci vykonávať odpis spotreby vody v dňoch 26.6. - 28.6.2012 (utorok - štvrtok). Žiadame občanov, ktorí sa nezdržiavajú doma, aby odpísali stav vodomeru a umiestnili na viditeľnom mieste.

 

Obecná knižnica a Jednota dôchodcov Vištuk pozývajú občanov na Predajnú burzu kníh, ktorá bude v nedeľu 24.júna 2012 od 15.00 do 18.00 hod. na terase Kultúrneho domu vo Vištuku.

 

 

Výzva obce Vištuk - zmeny a doplnky č. 1/2012 Územného plánu obce Vištuk uverejnené v rubrike "Úradná tabuľa"

 

Obec Vištuk pozýva všetky mamičky na posedenie konané pri príležitosti Dňa Matiek,ktoré sa uskutoční v nedeľu 13.mája 2012 o 15.00 hodine v kultúrnom dome vo Vištuku.
Pripravené je vystúpenie detí zo základnej a materskej školy,pohostenie.

 

Obecné zastupiteľstvo vo Vištuku vyhlasuje voľbu hlavného kontrolóra obce Vištuk na deň 13.6.2012 - DOC

 

 

Milí spoluobčania, chceme sa poďakovať za vaše finančné prostriedky do zbierky, nazvanej symbolicky „Vištučania Vištučanom“. Vyzbieralo sa  404 € .Peniaze, ako bolo prezentované, použijeme na zastrešenie terasy KD. Vytvorí sa tak pekný priestor medzi  našou klubovou  miestnosťou a obecnou knižnicou, ktorý bude slúžiť na spoločenské stretnutia a rôzne kultúrne aktivity. Bude patriť nielen dôchodcom, ale všetkým občanom. A preto zbierka „Vištučania Vištučanom“.

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli peniazmi, ale aj tým, čo pripravili pre nás guláš, koláče a kávu ,teda p. Mizerovi Š., p.Kordošovej R., p.Peškovej J., p.Jurčovičovej M., p.Hrdlovičovej I.,p.Oravcovi  V. A samozrejme OÚ, garantovi  celého vydareného podujatia v podvečer  1.mája v našej obci.

V mene všetkých vištuckých dôchodcov

Škarčáková Marta, predsedníčka ZO JDS.

 

 

 

V pondelok 30.4.2012 bude obecný úrad zatvorený z prevádzkových dôvodov.
v súrnych prípadoch - starosta obce 0918/901 019.

 

Pozývame všetkých občanov na tradičné slávnostné stavanie mája, ktoré sa bude konať v pondelok 30.4.2012 od 18.00 hod. Čaká na vás chutný guláš, občerstvenie, od 18.30 hod. dychová hudba Vištučanka.

 

Veteriár MVDr. Tóth bude vo Vištuku vykonávať očkovanie psov proti besnote v piatok 27.apríla o 17.00 hod. pred obecným úradom. Poplatok je 5,- €.