V pondelok 23.1.2012 sa bude v našej obci realizovať zber papiera. Pripravený papier netreba nikde nosiť, spoločnosť, ktorá ho bude vykupovať, si ho od vás preberie priamo na vašej ulici, či pred vašim domom. Auto výkupcu bude v čase od 16:00 do 18:00 hod. obchádzať jednotlivé ulice v našej obci. Vykupujú noviny, bežný papier, časopisy, letáky, zošity, knihy bez tvrdého obalu. Kartón sa nevykupuje. Papier je možné predať, alebo vymeniť za toaletný papier, alebo hygienické vreckovky. Pripravený papier vyložte pred bránu vášho domu.

 

Srdečne Vás pozývame na 18. veľtrh cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR, ktorý sa bude konať v dňoch 19. - 22.januára 2012 vo Výstavnom a kongresovom centre INCHEBA Bratislava.
Naša obec sa predstaví dňa 20.1.2012 spolu s obcami Častá, Veľký Biel, Chorvátsky Grob, a to prezentáciou vinárov Víno Kukumberg Vištuk a ľudových umelcov Glassin - Ivan a Zuzana Kočneroví Vištuk - vitráže, sklo, Magdaléna Jurčovičová, Vištuk - paličkovaná čipka.
Spoločný stánok Malokarpatského regiónu a Malokarpatskej vínnej cesty má svoju expozíciu v hale B2, číslo stánku 401, na rozlohe 120 m2.

 

Oznam Slovak lines: od 16.1.2012 (pondelok) bude nasledovná zmena v cestovnom poriadku: autobusová linka 102422 spoj č. 8 s odchodom Vištuk, Jednota o 4:50 hod. v smere do Bratislavy zmenený na nový čas odchodu: Vištuk,Jednota o 4:48 hod. Odchod zo Šenkvíc a následne po celej trase je bez zmeny.

 

Spolok vinohradníkov a vinárov vo Vištuku pozýva všetkých občanov (nielen vinárov) na slávnostné požehnanie mladého vína, ktoré sa uskutoční v Kultúrnom dome vo Vištuku v nedeľu 27. novembra 2011, obrad posvätenia sa začne o 15.00 hod.
Po požehnaní je naplánovaná degustácia prinesených vín. Prosíme tých, čo si chcú svoje posvätené víno zobrať domov, aby priniesli o jednu fľašu viac a prispeli ňou do degustácie.
Ďalšie info: 0907/600297,  www.vistuckivinari.estranky.sk

 

 

 

V piatok 18.novembra 2011 sa bude v našej obci realizovať zber papiera. Pripravený papier netreba nikde voziť, spoločnosť, ktorá ho bude vykupovať, si ho od vás preberie priamo pred vašim domom. Auto výkupcu bude v čase od 16.00 hod. do 18.00 hod. obchádzať jednotlivé ulice v obci. Vykupujú noviny, bežný papier, letáky, zošity, knihy.

Papier je možné predať, alebo vymeniť za toaletný papier, alebo hygienické vreckovky. za 1 kg papiera vám zaplatia 3 centy, alebo za 2 kg dostanete jeden balíček hygienických vreckoviek, alebo za 5 kg papiera jeden kotúč toaletného papiera. Pripravený papier treba vyložiť pred dom, výkupca zastane pri dome a počká na majiteľa. Potom sa s vami vyrovná. Výkup sa bude realizovať pravidelne.

Posledná úprava (Štvrtok, 17 November 2011 08:51)

 

Dňa 16. novembra 2011 (streda) o 18.00 hod. sa bude v Kultúrnom dome Vištuk konať zhromaždenie obyvateľov obce Vištuk, na ktoré Vás srdečne pozývame. Na vaše otázky budú odpovedať poslanci obecného zastupiteľstva a starosta obce.

 

Dňa 10. novembra 2011 (štvrtok) sa v našej obci uskutoční zber starého železa a pneumatík. Uvedené predmety treba vyložiť vo štvrtok ráno pred dom, pracovníci obce ich budú zbierať.

 

V piatok 21.októbra 2011 sa v našej obci uskutoční zber starého nábytku, dreva a starého železa. Uvedené predmety treba vyložiť v piatok ráno pred dom, pracovníci obce ich budú zbierať.

 

Dňa 11.októbra 2011 (utorok) bude obecný úrad otvorený len do 12.00 hod. z prevádzkových dôvodov.

 

Petícia občanov obcí Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Štefanová, Píla, Vištuk, Kaplná, Igram a mesta Modra vo veci odklonenia ťažkej nákladnej dopravy z ciest II. a III. triedy, ktoré prechádzajú horeuvedenými obcami a mestom - DOC

Peticia - DOC