Koordinátori projektu Potravinovej pomoci požiadali Obecný úrad Vištuk o spoluprácu pri rozdeľovaní potravín. Pomoc je jednorazová a má na ňu nárok poberateľ dávky v hmotnej núdzi, osoby na hranici životného minima a nepracujúci dôchodcovia s príjmom neprevyšujúcim 305 EUR. Jedna osoba má nárok na 20 kg hladkej múky a 20 kg cestovín.
Ak ste poberateľ dávky v hmotnej núdzi, je potrebné ísť si osobne na Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Pezinku pre potvrdenie a potom sa nahlásiť na Obecnom úrade Vištuk.
Ak ste nepracujúci dôchodca (starobný, predčasný, invalidný) s príjmom neprevyšujúcim 305 EUR, je potrebné sa nahlásiť na Obecnom úrade Vištuk a priniesť so sebou aktuálny výmer - oznámenie o valorizácii dôchodku od 1.1.2011.
Ak ste osoba na hranici životného minima, t.j. rodičia a deti, na ktoré sa vyplácajú dotácie, je potrebné isť osobne na Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Pezinok pre potvrdenie a potom sa nahlásiť na Obecnom úrade Vištuk.
Zdôrazňujeme, že potvrdenia Vám vydajú v Pezinku - Úrad práce sociálnych vecí a rodiny, Moyzesova 2, 902 01  Pezinok, v úradných hodinách: pondelok až štvrtok od 8.00 do 12.00 hod. a od 13.00 do 15.00 hod. 
Na Obecný úrad Vištuk sa môžete nahlásiť nasledovne s potvrdením. Záujemci budú oboznámení s termínom a miestom prevzatia pomoci - múky a cestivín.
informície aj na www.apa.sk/index.php?navID=407

 

Posledná úprava (Utorok, 19 Júl 2011 19:33)

 

Sviatok sv. Joachima a Anny, rodičov Panny Márie – Hodky – oslávime v nedeľu 31. júla 2011 o 10,00 h. pri kaplnke sv. Anny. Hlavným celebrantom a kazateľom bude P. Antonín Husovský, dominikán z Dunajskej Lužnej.

Pred 20 rokmi sa na tomto mieste konalo prvé verejné vystúpenie Vištučanky. Dodnes pamätníci spomínajú na to, ako držali palce malým muzikantom, aby prvé polky a valčíky zvládli. Ak nám bude počasie priať, po omši Vám zahráme, čo sme sa za tie roky naučili.

 

TJ Slovan Vištuk oznamuje svojim priaznivcom, že v nedeľu 31.7.2011 sa uskutoční Memoriál Tonka Bardouna vo futbale. Na turnaji sa zúčastnia mužstvá z Častej, Chorvátskeho Grobu, Kráľovej pri Senci " B" a domáci Vištučania.

Turnaj sa začína o 13.00 hodine. O občerstvenie je postarané. Prídite povzbudiť našich chlapcov.

 

Motocross club Vištuk Vás pozýva na 1. MX Medzinárodné majstrovstvá SR mládeže, ktoré sa konajú 24.júla 2011 . Zažite skvelý zážitok spolu s nami. Hlavný  štart je o 13:10 tréningy sú od 8:15 hodine.Povzbuďte týchto mladých jazdcov.O občerstvenie je postarané.

 

Základná organizácia Slovenského zväzu záhradkárov a Jednota dôchodcov vo Vištuku pripravujú jednodňový autobusový zájazd na Baťov kanál spojený s dobrodružnou plavbou po Baťovom kanáli s ochutnávkou Skalického trdelníka, vína a prehliadkou Skalickej torty.

Zájazd sa uskutoční v piatok 12. augusta 2011, s odchodom autobusu o 7.30 hod. 
Cena zájazdu je 10 euro za osobu.

V cene je zahrnuté:
- plavba po Baťovom kanáli
- ochutnávka Skalického trdelníka
- ochutnávka vína
- prehliadka technickej pamiatky Výklopník
- výstup na vyhliadkovú vežu
- prehliadka Rotundy sv. Juraja
- prehliadka výrobne Skalického trdelníka s odborným výkladom a ochutnávka Skalickej torty

Záujemci sa môžu prihlásiť u p. Vlasty Radakovičovej a u p. Marty Škarčákovej do nedele 24. júla 2011.

 

Spolok vinohradníkov a vinárov  oznamuje svojim členom, že autobusový zájazd do Strekova sa koná 23.júla 2011 s odchodom autobusu o 10.00 hodine z námestia.

 

Poľovnícke združenie Lovec Vištuk srdečne všetkých pozýva na tradičnú POĽOVNÍCKU ZÁBAVU, ktorá sa bude konať v sobotu 16.júla 2011 zo začiatkom o 19.00 hod. v poľovníckom areáli na Silárde. Vstupné 4 EUR so žrebovaním vstupeniek v tombole. Do tanca hrá kapela M-Club. 

 

 

Vážení občania Vištuka, v súvislosti s prípravou cestovných poriadkov autobusovej dopravy pre obdobie 2011/2012, Vám oznamujeme, že všetky  pripomienky k platnému cestovnému poriadku autobusovej dopravy, môžete  podať na obecnom úrade do 3.8.2011.

 

MUDr. Pavel Orlický, obvodný lekár vo Vištuku, oznamuje svojim pacientom, že od 11.7. do 18.7.2011 má dovolenku. Ordinovať začne v stredu 20.7.2011. Počas dovolenky ho zastupuje MUDr. Čerešnáková v Šenkviciach vo svojich ordinačných hodinách.

 

Občianske združenie Wysta a Strelecký klub Vištuk oznamujú, že športové popoludnie, ktoré sa malo konať v nedeľu 3. júla 2011 na strelnici a bolo už avizované aj v časopise Pezinsko, sa uskutoční až na konci prázdnin, dňa 28. augusta 2011, a to v spolupráci s Obcou Vištuk.

Posledná úprava (Štvrtok, 30 Jún 2011 07:42)