Srdečne Vás pozývame na lampiónový sprievod, ktorý sa bude konať v sobotu 15.októbra 2016 so začiatkom o 18.00 hodine. Sprievod začína pred kostolom a končí pri kaplnke Sv. Anny. Lampióny si môžete zakúpiť za zvýhodnené ceny pred začatím akcie, alebo si prineste vlastné. Deti do 6 rokov sa môžu sprievodu zúčastniť len v sprievode dospelej osoby. Tešíme sa na Vás.

Posledná úprava (Pondelok, 03 Október 2016 05:54)

 

Športovo-strelecký klub Vištuk pozýva všetkých občanov v nedeľu 2.10.2016 na Športové popoludnie, ktoré sa bude konať na strelnici na Greftoch. Pre deti sú pripravené špekáčky na opekanie, súťaže pre deti i dospelých.

 

Oznamujeme občanom, že dnes bude obecný úrad z technických príčin otvorený od 10.00 hod. V súrnych prípadoch volajte starostovi na tel. 0918 90 10 19.

 

V piatok 30.9.2016 sa bude v našej obci realizovať zber papiera. Pripravený papier netreba voziť nikde, spoločnosť, ktorá ho bude vykupovať, si ho od vás preberie priamo pred vašim domom. Auto výkupcu bude v čase od 15.00 hod. obchádzať jednotlivé ulice v našej obci. Vykupujú noviny, bežný papier, časopisy, letáky, zošity či knihy bez tvrdého obalu, kartón sa nevykupuje. Papier je možné predať, alebo vymeniť za toaletný papier, alebo hygienické vreckovky. Pripravený papier vyložte pred bránu vášho domu.

Posledná úprava (Pondelok, 26 September 2016 12:04)

 

Oznámenie Ministerstva obrany SR o možnosti zaradenia vojakov v zálohe do aktívnych záloh - PDF

 

Starosta obce pozýva občanov na zasadnutie Obecného zastupiteľstva vo Vištuku, ktoré sa bude konať v pondelok 26.09.2016 o 18.00 hodine v klube kultúrneho domu. Pozvánka: - PDF

 

Oznamujeme občanom, že dňa 06.10.2016 v čase od 08.30 hod. do 13.00 hod. bude v našej obci odstávka el.energie. Zoznam domov nájdete tu: - PDF

Posledná úprava (Štvrtok, 22 September 2016 11:23)

 

Milí rodičia a priatelia našej školy. Veľmi si vážime Vašu podporu, ktorou nám veľmi pomáhate. Aj tento krát potrebujeme Vašu pomoc a opäť Vás prosíme o hlasovanie za náš projekt s názvom "Cvičením ku zdraviu" v pobočke Raiffeisen banky v Pezinku. Tento krát podalo projekt OZ Školáčik a môžeme opäť získať 1000 eur na zakúpenie nového telocvičného náradia do našej zmodernizovanej telocvične. Hlasovanie prebieha iba do KONCA SEPTEMBRA!!! Veríme, že nás opäť podporíte a umožníte tým Vašim deťom zábavnejšie cvičenie. VOPRED VÁM ĎAKUJEME!


 

Obec Vištuk pozýva občanov na predstavenie LEAF akadémie a projektu internátnej školy, ktoré sa uskutoční v sobotu 17.9.2016 o 16:00 hod. na futbalovom ihrisku. Je pripravené občerstvenie a pre deti nafukovací hrad.

 

TVORME SPOLU SYSTÉM VEREJNEJ OSOBNEJ DOPRAVY V KRAJI

Vážení občania,

za účelom skvalitnenia verejnej osobnej dopravy v Bratislavskom kraji Vás týmto chceme požiadať o spoluprácu pri vyplnení dotazníka, ktorý je zameraný na zistenie požiadaviek cestujúcich na organizáciu dopravy.

Vyplnením dotazníka pomôžete pri ďalšom rozhodovaní o zmenách v doprave a pri rozvoji Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji.

Odkaz na dotazník sa nachádza na webe www.idsbk.sk na hlavnej stránke. Dotazníky je možné vyplniť do 15.10.2016.